Přidej se k námMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

10
volných míst
celkem
Vyhledávání
Vedoucí prodejního oddělení, IKEA BrnoLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Elektrikář, poloviční úvazekLokalita OstravaOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Visual Merchandiser v IKEA, plný úvazekLokalita OstravaOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování a doplňování zboží/Picking,Ikea ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač do odd.svítidel,dom.potřeb a koupelen Ikea ZličínLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Digital Content EditorLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
SEO SpecialistLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Kontaktní centrum IKEALokalita Praha ZličínOddělení Kontaktní centrumOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování zboží - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Řidič-závozník (stěhovák) IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.