PŘIDEJ SE K NÁM

Bezpečnost našich zaměstnanců a všech návštěvníků obchodního domu IKEA je pro nás na prvním místě. Proto vás prosíme, abyste se před vstupem do prostor IKEA seznámili s aktuálně platnými opatřeními k ochraně před onemocněním COVID-19 a řídili se jimi. Náborový proces jsme současné situaci také uzpůsobili a nabízíme ti možnost setkání jak virtuální, tak osobní při dodržení všech platných pravidel.

 

Možná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

10
volných míst
Vyhledávání
Vyhledávání
Admin SupportLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Facility specialista IKEA Černý MostLokalita Praha Černý MostOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Facility specialista IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Online Performance SpecialistLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Meníčkový kuchař pro IKEA Food Brno (40h/t)Lokalita BrnoOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Příprava online objednávek/Picker - mzda až 200Kč/hodLokalita BrnoOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Obsluha bistra a obchůdku se švédskými specialitami (40h/t)Lokalita BrnoOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník v IKEA (20h až 40h/t)Lokalita BrnoOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Noční skladník IKEA sklad HostiviceLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Picker nábytku IKEA sklad Hostivice, mzda až 33000Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.