PŘIDEJ SE K NÁMMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

 

9
volných míst
celkem
Vyhledávání
Prodavač do odd.kancelářského nábytku a Ikea BusinessLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Visual Merchandiser/Activity Co-worker-Ikea Praha ZličínLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník oddělení Vybalování a doplňování zbožíLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Visual Merchandiser v IKEA, plný úvazekLokalita OstravaOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník oddělení Služeb zákazníkům-Ikea Praha ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Služby zákazníkům, reklamaceOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Vedoucí směny - skladLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač - Samoobslužná halaLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Hledáme nového kolegu do IKEA restauraceLokalita Praha Černý MostOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování zboží - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.