Přidej se k námMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

11
volných míst
celkem
Vyhledávání
Pracovník vybalování zboží - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník oddělení Služby zákazníkůmLokalita Praha Černý MostOddělení Služby zákazníkům, reklamaceOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Vaření, stolováníLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Staň se baristou v IKEALokalita Praha Černý MostOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník kavárny - Václavské náměstíLokalita Praha Černý MostOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Osvětlení a koupelnyLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník v IKEA - noční směnyLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Samoobslužná hala - BrnoLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Sedací soupravy a obývací pokojeLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač (Kuchyně a jídelní sestavy) - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Zástupce vedoucího prodejního odděleníLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.