Přidej se k námMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

7
volných míst
celkem
Vyhledávání
Inventurní pracovník/oddělení logistikyLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač do odd. Samoobslužné haly-IKEA PRAHA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Řidič-závozník (stěhovák) IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování zboží - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač (Kuchyně a jídelní sestavy) - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač do odd.kancelářského nábytku a Ikea BusinessLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování a doplňování zboží/Picking,Ikea ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.