Přidej se k námMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

20
volných míst
celkem
Vyhledávání
Prodavač v oddělení Kuchyně a jídelnyLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Kuchař v IKEA, plný úvazekLokalita OstravaOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Vedoucí restauračního provozu, IKEA Food OstravaLokalita OstravaOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač/ka odd.KOMERČNÍ AKTIVITY-IKEA PRAHA ZLIČÍNLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník/řidič- denní směnyLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Hledáme nového kolegu do IKEA restauraceLokalita Praha Černý MostOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v IKEA, volitelný úvazek 20-30 hodin týdněLokalita OstravaOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v odd. samoobslužné haly v IKEA, plný úvazekLokalita OstravaOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač do odd. Samoobslužné haly-IKEA PRAHA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač do oddělení Vaření, stolováníLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Kuchař v Ikea BrnoLokalita BrnoOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník Ikea BrnoLokalita BrnoOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Kuchyní - BrnoLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník do logistiky IKEA Praha ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník oddělení Vybalování a doplňování zbožíLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
JUNIOR ÚČETNÍ IKEA CENTRES CZLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Centres Česká republika, s.r.o.
Pracovník vybalování zboží - IKEA Praha (Zličín)Lokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení Osvětlení a koupelnyLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Skladník v IKEA - noční směnyLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Řidič-závozník (stěhovák) IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.