PŘIDEJ SE K NÁMMožná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

 

8
volných míst
celkem
Vyhledávání
Vyhledávání
Prodavač v oddělení Kuchyní, IKEA BrnoLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení bytových doplňkůLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Team Leader Oddělení dopravy- IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
CREATIVE MANAGER, IKEA BrnoLokalita BrnoOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Team Leader v Restauraci, IKEA BrnoLokalita BrnoOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Finance and Tax SpecialistLokalita Praha ZličínOddělení Další oddělení (IT, marketing, HR atd.)Organizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Picker, příprava zboží pro zákazníka ve skladu v HostivicíchLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pracovník odd. Služeb zákazníkům-Ikea Zličín a HostiviceLokalita Praha ZličínOddělení Služby zákazníkům, reklamaceOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

Proces výběru

Stejně vstřícně jako se chováme k našim zákazníkům, se věnujeme také zaměstnancům, i těm potenciálním. Podívej se, co se stane s tvým životopisem nebo tvou odpovědí na inzerát a co můžeš při výběrovém řízení v IKEA čekat.

Zeptejte se nás