ROZVOJ V RÁMCI IKEA


IKEA roste, když rostou její lidé. Snažíme se podporovat u každého zaměstnance jeho talent a rozvíjet ho v rámci dané pracovní náplně i formou speciálních menších projektů. V IKEA může klidně ze skladníka vyrůst skvělý manažer prodeje nebo se může pokladní vypracovat na vedoucí restaurace. Dosažené vzdělání není až tak důležité. Mnohem důležitější je snaha neustále se učit novým věcem a  převzít za svůj rozvoj zodpovědnost.


Vzdělávání v IKEA

IKEA má svůj vlastní systém vzdělávání a školení určených pro konkrétní pracovní pozici. Jako nový zaměstnanec projdeš úvodním školením, kde se seznámíš s chodem firmy, bezpečnostními předpisy, zákaznickými principy a naším ekologickým přístupem. Budeš mít přiděleného mentora – kolegu, který ti zodpoví všechny dotazy, ukáže ti tvé oddělení a seznámí tě s kolegy. Další školení absolvuješ na základě školicího plánu.

Rozvojový pohovor

Rozvojový pohovor je přátelské setkání, které proběhne s tvým vedoucím minimálně jednou ročně a kde si společně stanovíte, kam budeš v dalším roce směřovat a jak se budeš rozvíjet. Může to být i zcela mimo tvou dosavadní specializaci. Máš-li chuť a předpoklady posunout se dál, tvůj vedoucí ti pomůže vybrat vhodné postupy a školení k dosažení tvého cíle.

Rozvojové centrum

Rozvojové centrum je nástroj, který umožňuje objektivně vyhodnotit silné a slabé stránky zaměstnance, jeho dovednosti a potenciál a poskytne mu zpětnou vazbu důležitou pro jeho další kariérní rozvoj. Rozvojové centrum trvá jeden den, kdy účastníci plní nejrůznější skupinové a individuální úkoly, řeší problémy a diskutují o nich. Je to jakási interní obdoba známého assessment centra využívaného při přijímání nových zaměstnanců.

 

Možnost práce v zahraničí

Pracovat v rámci IKEA v zahraničí je jednodušší, než si dokážeš představit. IKEA se neustále rozrůstá a s přibývajícími obchodními domy přicházejí i nové pracovní příležitosti. Je jen na tobě, jak je využiješ a jaká bude tvoje kariéra. Řada zaměstnanců vystřídala i několik zemí, takže máme s podporou našich zaměstnanců v zahraničí bohaté zkušenosti.

Rozvojový program pro manažery

Speciální program máme připravený pro ty, kdo chtějí růst spolu s IKEA. Určen je zejména budoucím manažerům a zaměřuje se na prohloubení profesních znalostí, zvládnutí manažerských dovedností a osobní rozvoj každého účastníka.

Více se dozvíš od samotných účastníků ve videu.

Týden talentů

IKEA nabízí různé možnosti zaměstnání v rozmanitých organizačních jednotkách. Jednou ročně na jaře pořádáme Týden talentů, kde se dozvíš více o tom, jaké to je pracovat v IKEA a jak u nás můžeš uplatnit svůj talent.

PŘIDEJ SE K NÁM

Možná hledáme právě tebe.
Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

Volná místa