STUDENTI A ABSOLVENTI

Chceš se učit novým věcem a nebojíš se dělat chyby? Hledáš silnou mezinárodní společnost s neformálním prostředím a možností růstu? Začni svoji kariéru v IKEA.

NABÍDKA VOLNÝCH POZIC

IKEA pro mladé

Každá kariéra v IKEA je jiná. Nehledíme na věk, pohlaví, ani národnost. Vzdělání je pro nás jen vstupním údajem. Mnohem důležitější je, jestli sdílíš naše hodnoty a máš chuť pracovat s kolegy i na sobě.

Brigáda jinak

V IKEA vlastně nejsou brigády. Každé zaměstnání je podstatné pro fungování celé IKEA a každého zaměstnance, i kdyby byl u nás jen na krátkou dobu nebo má pouze částečný úvazek, považujeme za rovnocenného člena týmu. Máme rádi dlouhodobé vztahy, proto studenti často rozvíjejí svoji kariéru v IKEA i po skončení studia.

Kariéra doma nebo v zahraničí?

Absolventi mají v IKEA nesčetně možností uplatnění. Stačí si vybrat podle toho, co právě tebe zajímá a kterým směrem se chceš vydat.

Víme, že začátky jsou někdy těžké, proto noví zaměstnanci dostávají maximální podporu od kolegů a nadřízených, aby se v práci cítili dobře a v krátké době si osvojili vše nezbytné pro vykonávání jim svěřených úkolů. My zase od mladých kolegů získáváme nový pohled na věci nebo nové nápady.

IKEA je zastoupena po celém světě, proto je celkem běžné, že se naši kolegové úspěšně uplatňují v zahraničních pobočkách IKEA i přímo v zemi jejího původu, ve Švédsku.

Podívej se na video, jakou pracovní cestu měla v IKEA Jana z oddělení logistiky.

Aktuální volná místa vhodná také pro studenty a absolventy

Team Leader logistiky - příjem zbožíLokalita BrnoOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Vybalování a doplňování zboží - 12hod/týdenLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pokladní IKEA Černý MostLokalita Praha Černý MostOddělení PokladnyOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Visual Merchandiser IKEA BrnoLokalita BrnoOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Vedoucí směny IKEA FOOD BrnoLokalita BrnoOddělení Restaurace, bistro, kavárnaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Picker online objednávek IKEA- sklad v Horních PočernicíchLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Pokladní IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení PokladnyOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač Doplňků- osvětlení, dekorace IKEA Černý MostLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Web Content Specialist
Vybalování a doplňování zboží - 15hod/týden IKEA ZličínLokalita Praha ZličínOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Prodavač v oddělení plánování kuchyní a jídelenLokalita Praha Černý MostOddělení ProdejOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.
Noční skladník IKEA Černý MostLokalita Praha Černý MostOddělení Sklad a logistikaOrganizační jednotka IKEA Česká republika, s.r.o.

IKEA opět zvolena TOP zaměstnavatelem

IKEA Česká republika obhájila své prvenství a v hlasování studentů vysokých škol se umístila na 1. místě v kategorii Obchod a logistika.

Za společnost cenu přebíral Ladislav Onderka, Recruitment Selection & Onboarding Leader: „Ocenění TOP zaměstnavatel v kategorii Obchod a logistika si nesmírně vážíme. Zejména v této době, kdy nabídka pracovních míst převyšuje poptávku, je pro nás cenné, že nás studenti vysokých škol vnímají jako dobrého zaměstnavatele.

Také proto chystáme nový interní program pro mladé na začátku své kariéry, kteří mohou za několik let vést obchodní domy IKEA.“
Více najdeš v Almanachu TOP zaměstnavatelů.