STUDENTI A ABSOLVENTI

Nehledíme na věk, pohlaví, ani národnost. Vzdělání je pro nás jen vstupním údajem. Mnohem důležitější je, jestli sdílíš naše hodnoty, máš chuť pracovat s kolegy i na sobě, chceš se učit novým věcem a nebojíš se dělat chyby.

Každá kariéra v IKEA je jiná. Poslechněte si, co o té své vyprávějí někteří zaměstnanci IKEA.

Brigáda jinak

V IKEA vlastně nejsou brigády. Každé zaměstnání je podstatné pro fungování celé IKEA a každého zaměstnance, i kdyby byl u nás jen na krátkou dobu nebo má pouze částečný úvazek, považujeme za rovnocenného člena týmu. Máme rádi dlouhodobé vztahy, proto studenti často rozvíjejí svoji kariéru v IKEA i po skončení studia.

Kariéra doma nebo v zahraničí?

Absolventi mají v IKEA nesčetně možností uplatnění. Stačí si vybrat podle toho, co právě tebe zajímá a kterým směrem se chceš vydat.

Víme, že začátky jsou někdy těžké, proto noví zaměstnanci dostávají maximální podporu od kolegů a nadřízených, aby se v práci cítili dobře a v krátké době si osvojili vše nezbytné pro vykonávání jim svěřených úkolů. My zase od mladých kolegů získáváme nový pohled na věci nebo nové nápady.

IKEA je zastoupena po celém světě, proto je celkem běžné, že se naši kolegové úspěšně uplatňují v zahraničních pobočkách IKEA i přímo v zemi jejího původu, ve Švédsku.

Láká tě být součástí rostoucí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí? Nehraješ si na tituly a raději máš s kolegy přátelské vztahy?

Začni svoji kariéru v IKEA!

IKEA opět zvolena TOP zaměstnavatelem

IKEA Česká republika v letošním roce obhájila své prvenství a v hlasování studentů vysokých škol se umístila na 1. místě v kategorii Obchod.

Za společnost cenu přebíral Recruitment manažer Ladislav Onderka: „Ocenění TOP zaměstnavatel v kategorii Obchod je pro nás opravdu cenné. Zejména v této době, kdy nabídka pracovních míst převyšuje poptávku, si nesmírně vážíme skutečnosti, že nás studenti vysokých škol vnímají jako dobrého zaměstnavatele a místo, se kterým by chtěli spojit svoji budoucí kariéru.

Snažíme se zvýšit povědomí o IKEA jako zaměstnavateli a těší nás, že také vysokoškoláci vnímají značku IKEA dobře.“

IKEA zvolena nejatraktivnějším zaměstnavatelem v kategorii Obchod v České republice

IKEA Česká republika získala ve 4. ročníku studentského průzkumu Universum „Nejžádanější zaměstnavatelé v České republice“ speciální ocenění BEST IN INDUSTRY 2017: Retail mezi studenty ekonomických oborů.

Za společnost cenu na slavnostním večeru přebíral Recruitment manažer Ladislav Onderka: “Z ocenění máme velkou radost, neboť potvrzuje, že IKEA je pro studenty atraktivním zaměstnavatelem a má jim co nabídnout. Samozřejmě je to pro nás ale i závazek a skvělá motivace do budoucna, abychom v naší snaze poskytovat zaměstnancům skvělé místo pro práci nepolevili a v tom, co děláme, pokračovali dále.”

Do průzkumu se zapojilo celkem 14 280 studentů z 58 univerzit a vysokých škol v České republice a 107 různých oborů studia.

PŘIDEJ SE K NÁM

Možná hledáme právě tebe.
Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

Volná místa