Ingka Centres Slovensko s.r.o.
AVION Shopping Park je centrum zamerané na pohodlný nákup celej rodiny a ponúka zákazníkom široký výber módneho oblečenia a obuvi, športového vybavenia, elektroniky, nábytku a zariadenia pre domácnosť. Ku komplexným službám patria aj atraktívne reštauračné a kaviarenské zariadenia. Súčasťou centra je klzisko s celoročnou prevádzkou.

Koordinátor stavebných prác / Projektový leader

Pre náš AVION hľadáme silnú osobnosť, ktorá bude zodpovedná za plánovanie, pripravu a realizáciu stavebných prac v najomnych priestoroch a tiez riadenie projektov obchodneho centra. Zabezpečuje tiez, aby všetky potrebné procesy ako priprava dokumentaciu, vyberove konania a samotna realizacia stavebnych prac prebiehali podla planu, schvaeleneho rozpoctu a pri dodrzani internych predpisov. Sucastou prace je aj efektina komunikacia s najomnikmi, dodavatelmi stavebnych prac a dalsimi zainteresovanými stranami. Táto pozícia reportuje priamo Riaditelovi obchodneho centra.

Pracovná náplň . . .

  • Riadenie alebo kontrola stavebných prac v nájomných priestoroch v súlade s nájomnou zmluvou.
  • Kontrola stavebnej dokumentacie a realizacie stavebnych prac najomcov.
  • Riadenie projektov menšieho a stredného rozsahu v rámci obchodného centra.
  • Príprava a organizácia výberových konaní.
  • Komunikovať s dodávateľmi projektov, príslušnými úradmi a ďalšími zainteresovanými stranami.
  • Príprava investičných žiadostí, sledovanie projektových nákladov, informovanie o podávanie správ o aktuálnej situácii projektu dodržiavajúc interných procesov a požiadaviek investora.

Požiadavky na zamestnanca . . .

  • Vysokoskolske vzdelanie technickeho smeru (stavebna fakulta).
  • Skusenosti s riadenim projektov a stavebnych cinnosti min. 3 roky.
  • Organizačné schopnosti , práca s časom/time management.
  • Schopnost strukturovanej prace.
  • Vyjednavacie zrucnosti.
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v týme.
  • Anglicky jazyk – slovom aj pismom (uroven B2).
  • Komunikacné schopnosti – komunikácia s roznymi partnermi v rámci projektov (vyjednávacie dovednosti výhodou).

Benefity . . .

  • Nabízíme prácu v medzinárodnom prostredí Ingka Group.
  • Zaujímavý benefitný systém (5 dní dovolenky naviac, flexibilný balík – tzv. Cafetéria v hodnote 400 EUR ročne, zamestnanecká zľava na tovar v IKEA a ďalšie)
  • Miesto výkonu: Bratislava/SK
  • Práca na plný úvazok (vo vyjímočnom prípadě možná forma aj externej spolupráce - živnosť).
  • Počítač a mobilný telefón sú samozrejmosťou.

Tešíme sa na vaše motivačné listy a životopisy!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

1800-2000 EUR/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Slovenština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

IKEA Česká republika, s.r.o.

Markéta Horáková
Skandinávská 1/131
155 00  Praha
Česká republika
Zeptejte se nás