ABOUT IKEA CENTRES
IKEA Centres is IKEA Group’s global shopping centre company. We develop and manage retail destinations for the many people, anchored by IKEA stores. We offer great opportunities to develop meeting places of the future, strengthen relations with tenants and spread retail ideas across borders. Present in China, Europe – including Nordic countries – and Russia.

Recepční - Office Assistant AVION Ostrava

Koho hledáme?

Hledáme novou posilu našeho týmu na pozici Recepční/Office Assistant pro naše kanceláře v AVION Shopping Parku Ostrava. Pokud Tě baví různorodá práce, rád/a komunikuješ s lidmi, umíš si práci dobře zorganizovat a baví tě usnadňovat kolegům práci a být jim nápomocná/ý, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

• Vítání návštěv, klientů
• Vyřizování telefonických hovorů a korespondence
• Kompletní agenda statistiky
• Administrativa agendy přijatých faktur a vydaných faktur, pojištění
• Vedení pokladny
• Administrativní podpora jednotlivých členů týmu
• Evidence obratů a jejich přepis do databází
• Office Management – zajištění kancelářských potřeb, aktualizace nástěnek, správa kuchyňky koordinace úklidu aj.
• Administrace Avion poukázek
• Komunikace s nájemci (partnery) obchodního centra osobně přes tenant portál nebo e-mail
• Vytváření objednávek, jejich evidence

Jaké předpoklady a schopnosti bys měl/a mít:

• Zkušenosti na pozici recepční/ Office Assistant nebo z oblasti kancelářské administrativy vítány.
• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
• Středně pokročilou znalost anglického jazyka jak v hovorové tak písemné podobě.
• Znalost práce s PC (MS Office-Work, Excel a Outlook, vyhledávání na internetu).
• Schopnost organizovat si práci a vytvářet priority v měnícím se prostředí.
• výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Flexibilní benefity (příspěvek na MHD, flexipassy, příspěvek na životní a penzijní připojištění).
• Zaměstnanecká sleva.
• Otevřená firemní kultura, přátelský přístup a podpora týmového ducha.
• Podpora vzdělávání a odborného rozvoje.
• Možnost pracovního rozvoje v rámci IKEA.
• Podpora při zaučení se na pozici.

Další informace:

• Jedná se o pozici na plný úvazek na dobu určitou do 31.12.2020
• Office Assistant reportuje Centre Managerovi
• Místo výkonu práce: AVION Shopping Park Ostrava
• Datum zahájení: co nejdříve

Zaujala Tě tato pozice?

Přihlas se a pošli nám nejen svůj životopis s fotografií, ale i motivační dopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rudná 3114/114, 700 30  Ostrava-Zábřeh, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Ingka Centres Česká republika s.r.o.

Kontakt

Šárka Tošerová