Naší vizí v IKEA je „vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí". Tato vize se ale netýká jen vybavení domácnosti. Jde nám také o to, abychom přispívali k lepšímu každodennímu životu všech lidí, jejichž životy jsou spojeny s naším podnikáním. V IKEA se proto nejen dobře nakupuje, ale i pracuje.

Digital Merchandising Specialist

O nabízené pozici . . .

Naší vizí v IKEA je přispívat k lepšímu každodennímu životu mnoha lidí. Proto hledáme týmového hráče, který IKEA pomůže stát se tím nejlepším e-shopem v oblasti bytového zařízení. Pokud Tě baví vytvářet obsah webu pro miliony našich návštěvníků; pokud chceš pozitivně ovlivňovat digitální nákupní cestu tisíců zákazníků; pokud Tě zajímá posouvat digitální přítomnost jedné z nejoblíbenějších světových značek, tak potom čteš ten správný inzerát.

Nástup čím dřív, tím lépe. Máš zájem?

Náplň Tvé práce . . .

  • Plánovat a udržovat pořádek ve webovém katalogu v souladu s komerčními a marketingovými aktivitami.
  • Optimalizovat webový katalog tak, abychom prezentovali šířku i hloubku sortimentu; Zjednodušovat nákupní proces a vylepšovat zákaznickou zkušenost.
  • Spolupodílet se na budování nového prodejního kanálu v regionu CZ, HU, SK.
  • Sledovat a vyhodnocovat vývoj trhu, zákaznického chování a našich výsledků. Podpořit multichannel přístup pomocí našeho katalogu a e-shopu.
  • Používat "best practice" z merchandisingu v oblasti digitálních technologií a e-commerce – doporučovat, zkoušet, vyhodnocovat, vymýšlet, realizovat a dotahovat – spolupodílet se na aktivitách a projektech, vylepšovat up-sell a x-sell.

Co od Tebe očekáváme . . .

  • Máš prokazatelné zkušenosti s in-store visual merchandisingem nebo e-commerce merchandisingem.
  • Digitální technologie a e-commerce jsou nedílnou součástí Tvého života a máš s nimi zkušenosti.
  • Máš přehled o online světě a aktuálních trendech - víš, co je to CMS, UX, KPI, PNG, CTR, SEO, ROPO, A/B test, iOS apod.
  • Domluvíš se anglicky na pracovní úrovni.
  • Máš energii a zápal, protože náš tým tahle práce baví; Jsi komunikativní a rád(a) spolupracuješ s lidmi; Nebojíš se improvizovat a hledat lepší způsoby.

Co nabízíme . . .

  • Pracovní vztah na dobu neurčitou.
  • Firemní notebook a mobil.
  • Moderní kancelář vedle obchodního domu IKEA (metro B – Zličín). Příjemné kolegy a otevřené pracovní prostředí, kde je angličtina jedním z hlavních komunikačních jazyků.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občas pracovat z domova, pět týdnů dovolené.
  • Zaměstnaneckou slevu na naše produkty.
  • Každý den čerstvé ovoce, čaj a kávu, každý pátek neformální společnou snídani.

Těšíme se na tvůj motivační dopis, kde nám o sobě řekneš něco víc, a také na tvůj životopis - obojí nám zašli pouze v angličtině.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Skandinávská 144/15a, 155 00  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

IKEA Česká republika, s.r.o.

Kontakt

Markéta Horáková
Skandinávská 1/131
155 00  Praha
Česká republika